قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله
رژیم صهیونیستی یک کمیته 15 نفره از متخصصان رشته‌های مختلف جمع‌آوری کرده تا شاید بتواند ابعاد شخصیتی دبیرکل حزب‌الله را شناسایی کند.
"سید حسن نصرالله" دبیرکل حزب‌الله لبنان، همچنان سوژه اصلی مراکز تصمیم‌سازی و تحلیلی در سرزمین‌های اشغالی است و این رژیم با تلاش برای به دست‌آوردن سرنخی از وی سعی دارد بتواند ضربه‌ای به مقاومت بزند.

قدرت سید حسن نصرالله در جنگ روانی علیه صهیونیست‌ها یکی دیگر از مسائلی است که باعث شده تل‌آویو پژوهشگران زیادی را برای شناخت ابعاد شخصیتی و روحی ـ روانی وی به کار گیرد.

در همین راستا مراکز تحقیقاتی صهیونیستی سعی دارند تا از طریق سخنرانی‌های رسانه‌ای نصرالله بتوانند ابعادی از شخصیت وی را شناسایی کنند. این در حالی است که شهرک‌نشینان اعتماد زیادی به اظهارات نصرالله دارند و حتی از مقامات خود نیز حرف‌های وی را بیشتر قبول دارند.

در همین راستا روزنامه صهیونیستی یدیعوت‌آحارونوت نوشته است که مقامات اسرائیلی یک کمیته 15 نفری تشکیل داده‌اند که از میان تحلیلگران مسائل سیاسی و خاورشناسان و همچنین روان‌شناسان انتخاب شده است تا شخصیت روانی نصرالله را تحلیل کنند و بتوانند پرونده‌ای جدید برای وی تشکیل دهند.

یکی از اعضای این گروه معتقد است که یکی از مهم‌ترین ملاحظاتی که درمورد نصرالله می‌توان گفت، این است که وی به رسانه‌ها اشراف دارد و برای سخنرانی خود آمادگی زیادی کسب می‌کند.

از دیگر نتایجی که این گروه به دست آورده، این است که وی بسیار فهیم است و هرگز نشانه‌های ترس از مرگ در چهره وی دیده نمی‌شود. او معتقد است که آینده مال اوست و وی باید برای چالش‌هایی که فرارویش قرار دارد، آماده باشد.

این منبع صهیونیستی با اشاره به تفاوت‌های موجود در میان تحقیقات مشابه میان آمریکا و اسرائیل در این زمینه می‌گوید که تحقیقات اسرائیلی‌ها درباره شخصیت نصرالله پیچیده‌تر و بر اساس اطلاعات کامل‌تر است و در این پژوهش‌ها اطلاعات، میان سخنرانی‌های جدید وی با سخنرانی‌های قبلی مورد مقایسه قرار می‌گیرد.

"دنی روبنشتاین" روزنامه‌نگار صهیونیست، درباره شخصیت نصرالله می گوید که وی دو هفته پیش از اعلام آتش‌بس با اسرائیل به شخصیتی بزرگ تبدیل شد که دیدگان فلسطینی‌ها و افکار عمومی عربی معطوف به او بود تا جایی که حتی جایگاه عبدالناصر را نیز در زمان خود پشت سر گذاشت.

او می افزاید: عبدالناصر، 46 روزاستقامت کرد اما نصرالله در جنگ 33 روزه، چهار هفته، یک‌چهارم صهیونیست‌ها را در پناهگاه‌ها محبوس کرد.

این روزنامه به نقل از واشینگتن‌پست می‌نویسد که نصرالله یکی ازبزرگترین اسرار حزب‌الله است.

این روزنامه همچنین به علاقه فراوان افکار عمومی اهل سنت جهان به سید حسن نصرالله نیز اشاره می‌کند.

نظرسنجی‌های انجام شده در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که شهرک‌نشینان بیشتر از روزنامه‌ها مقامات سیاسی و نظامی صهیونیست و تمام کسانی که در اسرائیل هستند، به حرف‌های سید حسن نصرالله اعتماد دارند.

یدیعوت‌آحارونوت اشاره می‌کند که پس از جنگ لبنان، دو موضوع، فکر اسرائیلی‌ها را به خود جلب کرده است؛ یکی تهیه گزارش نحوه شکست اسرائیل در جنگ و دیگری انتقاد از کاهش اعتبار رسانه‌های صهیونیست است.
طبقه بندی: سیاسی،
[ دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 ] [ 02:59 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات