قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله

صحنه گردانان شیطان پرستی

در دین مبین اسلام «یادگیری سحر و انجام دادن اعمال سحر و جادوگری به شدت منع شده و از نظر تمام فقهای اسلام یاد گرفتن و انجام اعمال سحر و جادوگری حرام است.»
از حضرت علی(ع) روایت شده: «سحركننده مانند كافر به خداوند است.» از امام صادق(ع) روایت شده: «حد ساحر و جادوگر یك ضربه شمشیر بر سرش است.»

در مطالب گذشته دو تن از چهره های برجسته شیطان پرستی معرفی شد.  در اینجا به  دیگر صحنه گردانان اصلی این فرقه پرداخته می شود.

3- آلیستر كراولی
یكی دیگر از چهره های اصلی شیطان پرستی كه برای عموم چندان شناخته شده نمی باشد، «آلیستر كراولی» است.
«ادوارد الكساندر كراولی» معروف به آلیستر كراولی، در 12
اكتبر 1875میلادی در یك خانواده ثروتمند مذهبی در انگلستان متولد شد. رفتارهای خشن و وحشیانه او در دوران كودكی، باعث می شد كه خانواده اش او را «وحشی و درنده» صدا بزنند. او در 11 سالگی پدرش را به علت سرطان ریه از دست داد و صاحب ارثیه هنگفت پدری شد. كراولی برای تحصیل در رشته ادبیات زبان انگلیسی به كالج ترینتی در كمبریج رفت. برخی از مهم ترین فعالیت های او در دوران تحصیل عبارتند از: مخالفت علنی با آیین مسیحیت و تلاش برای ایجاد تردید نسبت به متون كتاب مقدس- روابط جنسی افراطی با زنان روسپی- تغییر نام از «ادوارد الكساندر» به «آلیستر» (به علت تنفر شدید از اسمش). كراولی در سال1898به یك گروه جادوگری پیوست و پس از آن برای پیشرفت در جادوگری به همجنس بازی روی آورد. او در سال1903 ازدواج و پس از آن برای یادگیری بیشتر علوم كفرآمیز به مصر سفر كرد. او در آنجا به احضار اجنه می پرداخت. در یكی از مراسم های جادویی كه در قاهره برگزار كرد، مدعی شد «آیواز» (AIWAZ) به عنوان نماینده خدای جنگ و انتقام، سخنانی را به او وحی كرده است. او بر اساس این ادعای مسخره، كتاب شیطانی «شریعت» را نوشت و گفت:«مسیحیت مرده و این كتاب آینده بشریت را متحول خواهد كرد.»
از آنجایی كه یكی از منابع موجود برای پرستیدن شیطان، كتاب شریعت است، برای آشنایی با میزان حماقت شیطان پرستان به بخشی از این كتاب توجه كنید. «..... برای پرستیدن، خون را تهیه كن، بهترین خون، خون یك بچه یا زن و یا دشمن است.... من را با آتش و خون بپرست، مرا با شمشیر و نیزه ها عبادت كن، بگذار زن با یك شمشیر در پیشگاه من آماده باشد. بگذار خون به اسم من جاری شود. خون دشمنانت را بخور... به آنها بدون ترحم حمله كن و آنها را كاملاً نابود كن، همانند ماری لگد خورده برگرد و ضربه بزن! از آن هم حتی مرگبارتر باش! ارواح شان را به عذابی مهیب بكشان، به ترس شان بخند. بر آنان تف بینداز... اصلاً مترس، نه از انسان ها و نه از خدایان و نه از خنده ملت نابخرد و نه از هیچ قدرتی در بهشت یا زمین یا در زیر زمین نترس ... تو حمایت می شوی و من قدرت، نیرو و توان بازوان تو هستم... بكش و شكنجه بده، مضایقه مكن. بر آنان مسلط باش...»
در سال1918 ،كراولی در یك مراسم جادوگری سعی كرد با استفاده از فنون جادویی بین دنیای مادی و غیر مادی ارتباط برقرار كند. او ادعا كرد كه در نتیجه این جادوگری اش یك موجودی آشكار شده است. او این موجود را كه طبق گفته خودش یك جن بوده،«lam» (فرار كرده) نامید و تصویری از چهره آن به اصطلاح جن را كشید. تصویری كه او با جزئیاتش در
9
2 سال پیش كشید بعداً توسط فیلمسازان هالیوودی مورد استفاده قرار گرفت. امروزه در بسیاری از فیلم های هالیوودی با موضوع موجودات فضایی، چهره این موجودات، با اندكی تغییر همان تصویر جن كراولی است.
كراولی پس از نوشتن كتاب شریعت، آیین شیطانی «تلما» را بر اساس این كتاب ایجاد كرد. یكی از آموزه های اصلی در فرقه تلما «جادوی جنسی» است كه كراولی ابداعات فراوانی در زمینه افزایش مدل های آن انجام داد، وی همچنین در سال 1920 «معبدی را با عنوان «صومعه تلما» در جزیره «چوفالو» سیسیل واقع در كشور ایتالیا تأسیس كرد و پیروان زیادی را به دور خود جمع كرد.» وی پس از مدتی توانست برخی از اعضای دولت های آمریكا و انگلیس و همچنین شخصیت های با نفوذ در علم، قانون و فرهنگ و هنر را به آیین تلما جذب كند. چند تن از معروف ترین مریدان كراولی عبارتند از: آدولف هیتلر، جك پارسونز (دانشمند مرموز و فعال در زمینه علوم فضایی)، گروه موسیقی بیتلز و....
علاوه بر این، كراولی انجمن مخفی و شیطانی (O.T.O) را به وجود آورد. او در این انجمن خود را شیطان مجسم نامید و به نام «بافومت» معروف شد. درباره بافومت باید گفت، تصویری كه شیطان پرستان از شیطان متصورند و در آن یك بز بالدار انسان نمای دو جنسی با مشعلی میان دوشاخ بر روی سر مشاهده می شود با فومت نام دارد. كراولی در یكی از آثار خود «Magic Liber ABA» ، كتاب چهارم، درباره بافومت می گوید: «شیطان وجود ندارد. این یك نام دروغین است كه برادران سیاه پوست مان برای ایجاد «اتحاد» در تفرق گنگ و جاهلانه خود ساخته اند. شیطانی كه دارای یگانگی باشد، می تواند خدا باشد، 5«شیطان» به طوری تاریخی خدای هر كسی است، هر چند كه خود شخص دوست نداشته باشد.5 این مار، «ابلیس»، دشمن انسان نیست، اما اوست كه خدایان را در میان ما به وجود آورد و به خیر و شر آگاه است؛ او ما را به «شناخت خود» دعوت كرد و آغاز آن را آموخت. او «شیطان» كتاب توث و تمثیل او بافومت است، موجودی دو جنسی كه تعبیری از مفهوم رمزآلود رسیدن به كمال را ارائه می كند 5 پس او زندگی و عشق است. ترجمه این نماد به زبان عبری (عین)«ayin» است، به معنای چشم، چرا كه او نور است و تصویر دایره البروج او «جدی» است، بز جهنده ای كه نشانه آزادی است.» گفتنی است در آیین شیطانی تلما نیز بافومت یك چهره مهم محسوب می شود.
می توان گفت كه یكی از عوامل اصلی معروفیت كراولی این بود كه او احیا كننده جادوگری در قرن بیستم بود. او كتاب های مختلفی را در زمینه جادوگری نوشته، یكی از معروف ترین آنها كه مرجعی برای بسیاری از جادوگران دنیاست «كلید كوچك سلیمان» نام دارد. فصول این كتاب كه طبق گفته كراولی برای احضار ارواح خبیث نوشته شده عبارت است از :
1- فصل اول(GEOTIA): در آن نحوه به بند كشیدن ارواح شرور برای مقاصد خاص نشان داده داده شده است.
2- فصل دوم (THEURGIA-GEOTIA): به ارواح نیمه خوب و نیمه شرور! پرداخته شده است.
3- فصل سوم(PAULINE ART): به ارواحی كه بر ساعات سیاره ای حكمرانی می كنند و اینكه هر روح(نیرو) دارای چه درجه و رتبه ای است و علامت آنها كدام است، پرداخته شده است (از دید جادوگران هر روز هفته به سیاره ای خاص تعلق دارد و در هر ساعت آن روز روح یا (نیروی) خاصی فرمانروایی می كند).
4- فصل چهارم (ALMADEL) یا (SOLOMON): در این فصل به ارواح خوب! پرداخته شده است .
5- فصل پنجم (ARSNOVA): این فصل مربوط به ذكرهایی است كه طبق ادعای كراولی، حضرت سلیمان(ع) (از دید كراولی؛ حضرت سلیمان (ع) جادوگر بوده است) در محراب یا قربانگاه معبد از آنها استفاده كرده است. در ادامه این فصل كراولی می نویسد كه این ذكرها توسط حضرت میكائیل(ع) به حضرت سلیمان(ع) الهام شد.
علاوه بر این در این كتاب نوشته شده كه حضرت سلیمان(ع) دست نوشته های خدا را به دست آورد و به وسیله آنها توانست علم جادوی خوب و بد را بیاموزد! در «كلید كوچك سلیمان» ضمن نشان دادن تصاویر زیادی از مهرها و نشان های مخصوص جادوگری به اینكه، نام هر روح چیست؟ دستورات او چیست؟ محل فرمانروایی او چیست؟ مهر یا نشان یا نماد آن ارواح چیست؟ و اینكه خصوصیات و توانایی های هركدام چیست؟ پرداخته شده است.
حال كه از جادوگری كراولی سخن به میان آمد لازم می دانم قدری به سحر و جادو از دیدگاه دین مبین اسلام و روایات ائمه اطهار(علیهم السلام) بپردازیم.
در دین مبین اسلام «یادگیری سحر و انجام دادن اعمال سحر و جادوگری به شدت منع شده و از نظر تمام فقهای اسلام یاد گرفتن و انجام اعمال سحر و جادوگری حرام است.»
از حضرت علی(ع) روایت شده: «سحركننده مانند كافر به خداوند است.» از امام صادق(ع) روایت شده: «حد ساحر و جادوگر یك ضربه شمشیر بر سرش است.»
در حدیثی دیگر آمده كه «عمروبن عبید» وارد بر امام صادق(ع) شد و گفت دوست دارم گناهان كبیره را از روی قرآن بشناسم، امام فرمود «والسحر» از جمله گناهان كبیره «سحر» است چون خداوند می فرماید: «مسلماً آنان می دانستند هركس خریدار این متاع باشد در آخرت هیچ نصیبی برای او نخواهد بود.» (آیه102 سوره بقره) و رسول خدا(ص)، فرموده اند: «شهادت دو شاهد عادل حكم بر حلال بودن خون جادوگر است.» «در اسلام توصیه شده كه از مراجعه به كسانی كه ادعای سحر و جادو دارند پرهیز و در عوض در همه امور به خدا توكل شود و برای رفع بلایا صدقه داده و دعا شود.
در مورد سحر و جادو مطالب زیادی وجود دارد، اما چون پرداختن بیشتر از این، باعث دور شدن از مباحث شیطان پرستی می شود از توضیح بیشتر درباره آن صرف نظر می شود.
به فعالیت های كراولی برگردیم. كراولی، این شارلاتان فاسد، در كنار این همه كارهای كفر آمیز، افراد بی گناه زیادی را برای انجام مراسم های شیطانی قربانی كرد. او در كتاب 1925درباره قربانی كردن انسان چنین می نویسد: «ساحران باستان باور داشتند كه هر موجود زنده انباری از انرژی است كه كمیت آن بسته به اندازه و سلامتی آن موجود و كیفیت آن بسته به شخصیت ذهنی و روحی اوست. هنگام مرگ حیوان این انرژی ناگهان آزاد می شود. برای بهترین عمل روحانی شخص می بایست قربانی ای را انتخاب كند كه دارای عظیم ترین و خالص ترین نیرو است. فرزند ذكور با معصومیت كامل و هوش بالا بهترین و مناسب ترین قربانی است. «كراولی در طول زندگی، علاوه بر شیطان پرستی، جادوگری، قربانی كردن انسان، همجنس بازی جرایم دیگری مثل قاچاق مواد مخدر و مشروبات الكلی، دزدی، كلاه برداری، بچه بازی و ... را در پرونده ننگین خود داشت. گفتنی است كراولی از ماسون های بزرگ به شمار می رفته او دارای بالاترین درجه ماسونی یعنی درجه 33 و ماسون اعظم بوده است، اما نكته كمتر گفته شده درباره او این است كه كراولی را «پدر نامشروع باربارا بوش (مادر جورج بوش) می دانند.» به عبارتی كراولی پدر بزرگ رئیس جمهور سابق آمریكا است.
سرانجام آلیستر كراولی در 1 دسامبر 1947بر اثر عفونت دستگاه تنفسی به درك واصل شد.
مایكل آكینو
مایكل آكینو (Michael Aquino) نیز از صحنه گردانان اصلی شیطان پرستی است. او متولد سال 1946 میلادی و بنیانگذار معبد«ست» است. همچنین او در ارتش و سازمان (CIA) مشغول فعالیت بوده است. علاقه شدید اكینو به آیین های كفرآمیز باعث شد كه او به یادگیری هیپنوتیزم روی بیاورد تا از این طریق به اهداف شیطانی خود برسد. گفته می شود او از هیپنوتیزم برای تجاوز به كودكان بی گناه استفاده می كرد. در برخی منابع درباره اتهامات جنسی كه به او وارد شده این طور آمده كه :«مایكل آكینو در جریان یك سری از رسوایی های اخلاقی شامل سوء استفاده جنسی از صدها نفر از كودكان از جمله كودكان پرسنل نظامی پادگان ارتش ایالات متحده آمریكا، مظنون ردیف اول بوده است.» این اتهامات درحالی علیه او مطرح شده كه (FBI) مانع تحقیق درباره جرایم او شده است. پلیس فدرال آمریكا خانواده هایی كه فرزندان شان مورد تجاوز قرار گرفته را تحت فشار قرار داد كه از پیگیری شكایت شان از آكینو منصرف شوند. در كنار حمایت های پلیس فدرال آمریكا (FBI)، آكینو همواره اتهاماتش را بدون ارائه دلیل منطقی رد كرده است.
لازم به ذكر است كه او از دوستان بسیار نزدیك آنتوان لاوی بود كه در پی اختلاف عقیده با لاوی از او جدا شد و معبد ست را در سال 1975م، پایه گذاری كرد. درباره این معبد شیطانی در مقالات آینده توضیحات لازم ارائه خواهد شد.
در پایان باید گفت كه فرقه شیطان پرستی دارای صحنه گردانان دیگری مثل «مرلین مانسون» (Marlyn Manson) نیز است كه به علت اینكه در آینده در سلسله مقالات بررسی موسیقی شیطانی راك به طور مفصل معرفی می شود در اینجا از پرداختن به این شخص شیطانی خودداری می شود، اما آنچه كه درباره صحنه گردانان شیطان پرستی جلب توجه می كند حمایت بیش از اندازه رسانه های صهیونیستی و یا وابسته به این رژیم از آنها است. بدون شك اگر حمایت های بی قید و شرط این رسانه ها از شیطان پرستان نبود. این فرقه هیچ وقت نمی توانست این قدر مطرح شود و كماكان برای عموم مردم ناشناخته می ماند. رسانه های صهیونیستی و وابسته به این رژیم غاصب، با بهانه اینكه طرفداری از یك دین خاص باعث از دست دادن معتقدین به آیین های دیگر می شود، به طور گسترده به تبلیغ شیطان پرستی و پر و بال دادن به شیطان پرستان می پردازند.
طبقه بندی: فرقه های انحرافی،
[ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 ] [ 09:22 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic