قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله
تبلیغ ابتکار مهدی خزعلی در صدای آمریکا؛
بخاطر شکست مفتضحانه پروژه تحریم انتخابات در دور اول به دست مردم ایران، چندی است رسانه های اپوزیسیون مطلبی را با عنوان 'ابتکار مهدی خزعلی در مورد تک رای به مطهری' تبلیغ می نمایند.

شبکه دولتی "صدای آمریکا" (VOA) چهار شنبه 13 اردیبهشت(May.02) اعلام کرد برنامه فردای خود را به موضوع دور دوم انتخابات مجلس اختصاص خواهد داد.
برنامه افق صدای آمریکا که در قالب گفتگو با کارشناسان به تحلیل اخبار روز می پردازد قرار است امشب درباره دور دوم انتخابات مجلس با "بابک داد " و اکبر عطری" به گفتگو بنشیند.
مجری رسانه دولتی صدای آمریکا در پایان برنامه روز چهار شنبه اعلام کرد: «میهمان های برنامه فردای ما آقایان "بابک داد" و "اکبر عطری" هستند، میهمان دیگری هم خواهیم داشت.موضوع برنامه "دور دوم انتخابات مجلس ، تک رای به مطهری و کشاکش بر سر ریاست مجلس" می باشد.»
گفتنی است علی رغم تبلیغات وسیع اپوزیسیون برای تحریم انتخابات در دور اول و شکست مفتضحانه این پروژه به دست مردم ایران، چندی است رسانه های اپوزیسیون مطلبی را با عنوان "ابتکار مهدی خزعلی در مورد تک رای به مطهری" تبلیغ می نمایند.

علاوه بر این آقای بابک داد که روز 14 اسفند ماه 1390 در ویژه برنامه صدای آمریکا با موضوع اخبار انتخاباتی، شرکت خاتمی در انتخابات را تکذیب کرده بود باید ببینیم که موضع ایشان در این دوره چگونه خواهد بود.
"بابک داد" روزنامه نگار اپوزیسیون و نویسنده کتاب "صد روز با خاتمی" علی رغم اعلام رسانه ها مدعی عدم حضور خاتمی در انتخابات شد(!)
و به این شبکه گفته بود: «به فرض محال که که ایشان [خاتمی] به هر علتی رای داده باشد، اولاً من فکر می کنم که مهمتر از خاتمی عموم مردم هستند و اگر خاتمی به پای صندوق رفته باید پاسخگوی این اشتباه بزرگ باشند و شرکت ایشان به هر دلیلی که باشد، محکوم است. حتی اگر رأی باطله به صندوق ریخته باشد. »
طبقه بندی: سیاسی،
[ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 ] [ 05:45 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات