قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله

در مصاحبه با جروزالم پست مطرح شد؛

مئیر داگان: «اکنون نمی توان برنامه هسته ای ایران را حتی با حمله نظامی متوقف کرد. گزینه نظامی تنها برنامه هسته ای ایران را به تأخیر می اندازد و در عوض منطقه را وارد جنگی فراگیر می کند.»

"مئیر داگان" رئیس سابق موساد، در مصاحبه ای با روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (JerusalemPost) که شنبه 19فروردین (Aprill.07) منتشر گردید، در مورد برنامه هسته ای ایران و تهدیدات رژیم صهیونیستی گفت: «نمی توان مانع دانش هسته ای شد و آن را از بین برد. اسرائیل باید به اوباما اطمینان کند، چرا که او می گوید اجازه نخواهد داد تا ایران به سلاح هسته ای دست یابد. اگر به رئیس جمهور امریکا اطمینان نکنیم به چه کسی اطمینان داریم؟»
داگان ادامه داد: «اینکه اسرائیل مرتباً در مورد برنامه هسته ای ایران حرف می زند و این کشور را تهدید می کند، اشتباه است بلکه باید این مسأله را به جامعه بین الملل بسپارد. هم اکنون ما در موقعیتی هستیم که برنامه هسته ای ایران مورد توجه اکثر کشورها در منطقه، آمریکا و جامعه بین الملل است. در حال حاضر مدرک و دلیل علیه ایران نداریم و من فکر می کنم مسأله ایران باید توسط جامعه بین الملل حل شود.»
رئیس سابق موساد افزود: «اکنون نمی توان برنامه هسته ای ایران را حتی با حمله نظامی متوقف کرد. گزینه نظامی تنها برنامه هسته ای ایران را به تأخیر می اندازد و در عوض منطقه را وارد جنگی فراگیر می کند. بر این باورم که حکومت ایران، یک حکومت عاقل است و تهران در صورتی که میان دو گزینه نجات خود و برنامه هسته ای گیر کند، برنامه هسته ای خود را متوقف می کند.»
[ شنبه 19 فروردین 1391 ] [ 10:49 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic