قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله
شبكه انگلیسی ساخته من و تو كه كمتر از دو سال است فعالیت خود را با سرمایه گذاری مستقیم دربار سلطنتی آغاز كرده و با تابلوی فریبنده شبكه ای به اصطلاح اجتماعی و فرهنگی پا به عرصه وجود گذاشت در جدیدترین آگهی استخدام خود سه شرط اصلی را برای پذیرفته شدن در این شبكه اعلام كرده است.

رها اعتمادی كه فردی بهایی زاده و از خانواده نوكران و خدمتكاران دربار شاه مخلوع است در سال 2010 با همكاری رسمی دربار انگلیس و چند نفر از عوامل دیگر شبكه من و تو را كه از همان ابتدا لقب خواهرخوانده بی بی سی فارسی را یدك می كشید راه اندازی كرد تا این شبكه از همان ابتدا با تفكری بهایی - صهیونیستی و ضد ایرانی پا به عرصه وجود بگذارد.

اعتمادی در جدیدترین آگهی استخدام این شبكه كه در وبلاگش منتشر كرده سه شرط اصلی را برای پذیرفته شدن به عنوان مجری در این شبكه را اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائیت ، مخالفت با جمهوری اسلامی ایران و آمادگی داشتن برای عریان شدن عنوان می كند. رها اعتمادی از چند سال پیش با پشتیبانی همه جانبه و البته غیر علنی عوامل بی بی سی گروهی به نام "جوانان بدون مرز" را برای ضدیت با جمهوری اسلامی ایران راه اندازی كرد و تمامی عناصر همسو با فرقه ضاله بهائیت و ضد جمهوری اسلامی ایران را شناسایی و هسته اولیه من و تو را با آنها شكل داد.
البته پیش از این هم نقل قول های بسیاری در خصوص پشت پرده بهایی عوامل و مجریان این شبكه مطرح بود كه اكنون با فرو افتادن پرده های فریب سند رسمی بهایی – صهیونیستی بودن این شبكه به ظاهر فرهنگی – اجتماعی علنی شد.
اگرچه كه دو شبكه سلطنتی بی بی سی فارسی و من و تو جدا از هم فعالیت می كنند اما منبع تغذیه نیرو و مجریان آنها یكی است و عوامل این دو شبكه در هم تنیده و پشتیبان استراتژیك اهداف ضد ایرانی یكدیگر هستند.
 
[ پنجشنبه 24 فروردین 1391 ] [ 01:01 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic