قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله
وی به عنوان نماینده تشكیلات اطلاعاتی رژیم اسرائیل و در پوشش اقتصادی نمایندگی شركت دولتی "زیم لاین" این رژیم، محموله های ارسالی صهیونیستها برای شاه معدوم را كه عموماً خریدهای نظامی و مخابراتی بوده به ایران منتقل می کرده است.
در حالی که در روزهای اخیر رسانه ها از تخلفات گسترده اقتصادی و مفاسد "ایرج -ج"یکی از وابستگان رژیم پهلوی خبر داده بودند اطلاعات جدیدی در خصوص وابستگی ها و مفاسد وی به دست آمده است.

ایرج - ج به دلیل كشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در دفتر كار خود در شركت "پارس ..." به 30 سال حبس و سپس در دادگاه تجدید نظر به 15 سال زندان محكوم شد. این فرد با وجود محكومیت سنگین، مدت كوتاهی بعد به دلایل نامعلوم(!) آزاد و با تشكیل شركتهای صوری اقدام به كسب نمایندگی های مهم و امتیازات خاص از بزرگترین كمپانی های جهانی کرد.

وی به پشتوانه ارتباطات خود با "فرهاد- د" مشاور اقتصادی و از نزدیکان یکی از مسوولان سابق کشور توانسته نمایندگی فروش یکی از معتبرترین شرکت های ماشین آلات را به نام خود کرده و با ارتباطات مسئله دار با برخی از دستگاههای کشور ثروت های هنگفتی را به نام خود کند.

"ایرج" همچنین با پشتوانه این ارتباطات موفق به دریافت مبالغ كلانی از شركت بزرگ فولاد سازی كوبه ژاپن برای امكان ادامه فعالیتهای خود در ایران شده است.

نکته قابل توجه در این میان شرکتهای صوری ثبت شده فیمابین ایرج- ج و فرهاد -د است که منافع حاصله از فروش ارز و ارتباطات کلان مالی ناشی از واردات ماشین آلات وی به جای استفاده عمومی و کمک به پیشرفت کشور، به حساب این افراد واریز می شده است.

نکته عجیب در این میان وجود اسنادی است که نشان می دهد "ایرج -ج" پیش از پیروزی انقلاب اسلامی وابستگی ها نزدیکی به سرویس اطلاعاتی و اقتصادی رژیم صهیونیستی داشته و به مدت 7 سال به عنوان نماینده خطوط دریایی رژیم اسرائیل در ایران فعالیت می کرده است.

وی در این مدت به عنوان نماینده تشكیلات اطلاعاتی رژیم اسرائیل و در پوشش اقتصادی نمایندگی شركت دولتی "زیم لاین" این رژیم، محموله های ارسالی صهیونیستها برای شاه معدوم را كه عموماً خریدهای نظامی و مخابراتی بوده به ایران حمل می کرده است.

طبق این اسناد حتی در جریان اعتصابات منتهی به پیروزی انقلاب در بنادر جنوب ایران، "ایرج- ج" به عنوان مخبر ساواک عمل کرده و عملاً با ایجاد شکاف در فعالیت های مبارزان، به همکاری های خود با مسئولان رژیم اشغالگر قدس و همکاری در زمینه حضور کشتی های اسرائیل در بنادر ایران و فعالیتهای پیدا و پنهان آنان در زمینه های کمک به رژیم شاهنشاهی ادامه داده است.

نکته جالب توجه آن است که با وجود این وابستگی ها و فرار نامبرده به خارج از کشور پس از پیروزی انقلاب، وی توانسته است با همکاری عناصر فاسد مرتبط با خود نمایندگی برخی از معتبرترین شرکتهای خودروسازی و راهسازی کشور کره جنوبی و ژاپن را به طور انحصاری در ایران به نام خود کرده و صدها میلیارد تومان منافع حاصله را صرف فعالیت های مخرب و مشکوک خود کند.

پیگیری های چند ساله در خصوص برخی از اتهامات این متخلف اقتصادی تاكنون حداقل منجر به صدور حكم از سوی قضات قاضی مستقیم پرونده مبنی بر 43 میلیارد جریمه در یك پرونده و گزارش كارشناسی 70 میلیارد تخلف در پرونده دیگر شده اما با وجود تلاش قضات رسیدگی كننده و حكم صادره از سوی ایشان و گذشت بیش از 500 روز از این اقدام و نظریه صریح هیات كارشناسی، تاكنون منجر به اجرای احكام نشده و پرونده وی در فرآیند رسیدگی قضایی به سر می برد.

منبع : مشرق
[ دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 ] [ 04:20 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات