تبلیغات
قرارگاه سایبری ثارالله

قرارگاه سایبری ثارالله
السلام علیک یا ثارالله

دانش‌آموزان و دانشجویان تهرانی در سالروز تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی، ساعت 17:30 سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه در میدان آزادی تجمع می‌کنند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 ] [ 07:37 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
به بهانه سالروز صدور حکم ارتداد یک ایرانی از سوی امام خمینی(س)

امام خمینی(س) 23سال قبل درچنین‌روزی و 17 روز پیش از صدور فتوای تاریخی وجوب اجرای حکم اعدام سلمان رشدی مرتد، نویسنده انگلیسی هندی‌الاصل کتاب کفرآمیز "آیات شیطانی" طی نامه‌ای خطاب به رئیس وقت سازمان صداوسیما، حکم اخراج، تعزیر و اعدام عوامل اهانت به حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام در یک برنامه زنده رادیویی را صادر کردند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی ، فرهنگی،
[ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 ] [ 01:10 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
رادیو ان پی آر در گزارشی با عنوان" آیا ایران می‌تواند جنگی سایبری علیه ایالات متحده راه اندازد؟" نوشت: کارشناسان امنیت سایبری بر این باورند که ایران منابع لازم برای تبدیل شدن به بازیگری اصلی در عرصه نبرد سایبری را در اختیار دارد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: جنگ نرم،
[ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 ] [ 07:07 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]

ساکنان پادگان اشرف پس از اعلام خبر پیروزی اولاند به جشن و پایکوبی مشغول شدند./ اردشیر امیرارجمند، مشاور میرحسین موسوی، دو بار برای سخنرانی به کنگره سوسیالیست های فرانسه دعوت شده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 ] [ 08:59 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

آیا رژیم صهیونیستی در محاصره قرار گرفته است؟ آیا شمارش معکوس فروپاشی این رژیم آغاز شده است؟ سیاست داخلی و خارجی رژیم صهیونیستی دستخوش چه تغییراتی شده است. حمله به ایران چه نتیجه­ای برای این رژیم به دنبال خواهد داشت؟ برای روشن شدن سوالات فوق با گزارش ویژه مشرق همراه شوید.

پس از تشکیل غاصبانه رژیم صهیونیستی (دولت اسرائیل) در کشور فلسطین از سال 1948 تا به حال، تمامی قدرت­های شرق و غرب به خصوص آمریکا همواره حامی و پشتیبان این لکه سرطانی در منطقه خاورمیانه بودند تا بتوانند بواسطه حضور رژیم صهیونیستی­ در این منطقه مهم و استراتژیک، سلطه و حضور خود را استحکام ببخشند و کشورهای اسلامی را تحت کنترل سیاست­های استعماری خود قرار دهند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 ] [ 03:02 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

بی بی سی: «رسانه های دولتی از ساعات اول آغاز رای گیری، گزارش های متنوعی از حضور گسترده مردم در مراکز اخذ رای منتشر می کنند.»


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ جمعه 15 اردیبهشت 1391 ] [ 11:44 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]

رهبر انقلاب اسلامی انتخابات را کاری بزرگ و مهم برشمردند و با آرزوی توفیق واجدان شرایط برای ادای وظیفه شرکت در انتخابات افزودند: مردم، مرحله دوم از انتخابات را هم مثل مرحله اول جدی گیرند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ جمعه 15 اردیبهشت 1391 ] [ 09:16 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]
تبلیغ ابتکار مهدی خزعلی در صدای آمریکا؛
بخاطر شکست مفتضحانه پروژه تحریم انتخابات در دور اول به دست مردم ایران، چندی است رسانه های اپوزیسیون مطلبی را با عنوان 'ابتکار مهدی خزعلی در مورد تک رای به مطهری' تبلیغ می نمایند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 ] [ 06:45 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
بی بی سی فارسی در جهت ادامه ی تلاش های خود برای تاثیرگذاری بر روی انتخابات نهمین دوره ی مجلس ایران، انتخابات در ایران را غیرمردمی نشان می دهد.
بی بی سی فارسی که در طول شش ماه مانده به دور اول انتخابات مجلس ایران در 12 اسفند 1390 تمام توان خود را برای کاهش حضور مردمی در انتخابات به کار گرفته بود، بار دیگر در آستانه ی دور دوم انتخابات مجلس، تلاش می کند حضور مردمی در 12 اسفند را زیر سوال برده و کمرنگ جلوه دهد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی،
[ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 ] [ 04:31 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

صحنه گردانان شیطان پرستی

در دین مبین اسلام «یادگیری سحر و انجام دادن اعمال سحر و جادوگری به شدت منع شده و از نظر تمام فقهای اسلام یاد گرفتن و انجام اعمال سحر و جادوگری حرام است.»
از حضرت علی(ع) روایت شده: «سحركننده مانند كافر به خداوند است.» از امام صادق(ع) روایت شده: «حد ساحر و جادوگر یك ضربه شمشیر بر سرش است.»

در مطالب گذشته دو تن از چهره های برجسته شیطان پرستی معرفی شد.  در اینجا به  دیگر صحنه گردانان اصلی این فرقه پرداخته می شود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: فرقه های انحرافی،
[ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 ] [ 10:22 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]
رهبر معظم انقلاب در دیدار با معلمان سراسر كشور
حضرت آیت الله خامنه ای با تأكید بر اینكه در شرایط كنونی جهان ملتها برای دستیابی به موفقیت باید هوشیارانه در صحنه باشند و ظرفیت های خود را به میدان بیاورند، افزودند: به لطف خداوند، ملت ایران، در صحنه حضور دارد و بصیر و موقع شناس است و دشمن خود را هم به خوبی می شناسد و فریب تظاهر ریاكارانه او به دوستی را نیز نمی خورد.

ادامه مطلب

طبقه بندی: دینی ، مذهبی،
[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 ] [ 04:18 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]
شما در بازی "جنگ دریایی در قطب شمال" با نیروهای دریایی و هوایی دشمن بر سر قدرت و سلطه نهایی بر جهان نبرد می‌کنید.

"جنگ دریایی در قطب شمال" نبرد استراتژیک و تاکتیکی بر ای سلطه بر جهان در زیر و بر روی دریای آزاد است.شما از نیروهای دریایی و هوایی کنونی همه قدرت‌ها در منطقه شمال اقیانوس اطلس فرمان کمک می گیرید تا دشمنان خود را شکست دهید.


ادامه مطلب

طبقه بندی: جنگ نرم،
[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 ] [ 01:36 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

در پی طرح برخی اظهارنظرها در برنامه سینمایی «هفت» 21 رسانه ارزشی در نامه ای به عزت الله ضرغامی ضمن انتقاد از گفتمان حاکم بر این برنامه ، از اعلام آمادگی «وحید جلیلی» و «مجید شاه‌حسینی» برای نقد آن خبر دادند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: اجتماعی ، فرهنگی،
[ چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391 ] [ 12:29 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

قطعه اى از بهشت

در دوران دفاع مقدس در جبهه ها یا پشت جبهه ها وقتی سفره پهن می شد، بچه ها دعا می كردند. یعنی غیر از گفتن «بسم الله الرحمن الرحیم» دعای «اللهم الرزقنا رزقاً حلال طیباً واسعاً برحمتك یا ارحم الراحمین» را هم می خواندند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: دینی ، مذهبی،
[ سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ سرباز گمنام ]

دکتر «جک شاهین»، استاد دانشگاه «ایلینویز» آمریکا اعلام کرد: تاکنون بیش از ده‌ها کارتون ضداسلامی و عرب‌ستیز در سینمای هالیوود ساخته شده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: جنگ نرم،
[ سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 ] [ 09:13 ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]
درباره وبلاگ

نویسندگان
امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب